• AURELA VILIAMA SCHERFELA

             - Obrázok 1


             

            Rozhodnutím riaditeľa školy je popoludňajšia krúžková činnosť

            od 6. 2. 2017 opäť obnovená .


            1.2.2017 - 2.2.2017 - zimná športová olympiáda

            3.2.2017 - polročné prázdniny

            6.2.2017 - 10.2.2017 - lyžiarský výcvik pre žiakov 7.ročníka

            7.2.2017 - OK GeO

            Blahoželáme D.Ďurčovi z 5.B - 4.miesto a M.Vaverčákovi z 8.B za 16.miesto.

            9.2.2017 - divadelné predstavenie pre žiakov 9.ročníka

            10.2.2017 - ŠK CHO

            13.2.2017 o 12.00 - beseda s bývalým futbalovým reprezentantom Stanislavom Šestákom pre žiakov športových tried a futbalovej prípravky

            Reportáž z besedy so Stanom Šestákom v ZŠ Veľká:

            https://www.facebook.com/fkpoprad.official/videos/715228131991752/?hc_ref=NEWSFEED

            14.2.2017 - OK DO

            16.2.2017 - ŠK HK

            Výsledková listina

             

            Hviezdoslavov  Kubín

            Školské kolo 2016/2017

             

            I. kategória

             

               POÉZIA

            1. miesto – Viktória Šifrová, 4.B

            2. miesto – Tamara Boroňová, 4.A

            2. miesto –  Klára Karkoszková, 3.A

            3. miesto – Lea Kolodzejová, 2.A

             

               PRÓZA

            1. miesto – Katarína Meltzerová, 2.A

            2. miesto – Laura Ilavská, 2.B

            3. miesto – neudelené

             

            II. kategória

             

               POÉZIA

            1. miesto – Daniel Ďurčo, 5.B

            2. miesto – Barbora Sopková, 6.A

            3. miesto – Patrik Kendra, 5.B

             

               PRÓZA

            1. miesto – Denisa Rusnačiková, 5.A

            2. miesto – Dominik Cimerman, 6.A

            3. miesto – Soňa Voláková, 6.A

             

            III. kategória

             

               POÉZIA

            1. miesto – Vanesa Chovancová, 9.A

            2. miesto – Dominika Zemanová, 9.A

            3. miesto – Kamil Dominik, 7.A

             

               PRÓZA

            1. miesto – Sebastián Kučera, 7.A

            2. miesto – Karolína Bielená, 8.A

            3. miesto – Vanesa Hauserová, 8.A

             

            17.2.2017 - Karneval pre žiakov 1.stupňa

            do 20.2.2017 - odovzdať prihlášky do škôl s talentovými skúškami

            22.2.2017 - Cirkus JACKO


            polročné vysvedčenia: http://www.tvpoprad.sk/skolakom-sa-skoncil-prvy-polrok/