• pOzRiTe Sa, ČíM ŽijE nAšA šKoLa

            AURELA VILIAMA SCHERFELA

             - Obrázok 1


            ZÁPIS DO PRVÉHO ROČNÍKA na šk.rok 2017/2018

             - Obrázok 2


            1.3.2017 - obvodné kolo HK

            6.3.2017 - 10.3.2017 - JARNÉ PRÁZDNINY

            Vyučovanie pokračuje v pondelok 13.3.2017

            14.3.2017 - Pytagoriáda 3.- 5.roč.

            15.3.2017 - Pytagoriáda 6.- 8.roč.

            od 15.3.2017 v čase od 9:50 - 11:20 začína plavecký výcvik pre žiakov tretieho ročníka

            20.3.2017 - matematický KLOKAN

            22.3.2017 - koncert v Aréne pre 8. - 9.roč.

            22.3.2017 - od 15:00 - 17:00 - Deň otvorených dverí

             - Obrázok 3

            23.3.2017 - OK CHO

            27.3.2017 - OK HK


            Vedenie školy cez žiakov rozdá rodičom žiakov tlačivo na poukázanie 2% z dane.

            Vopred ďakujeme!


            Výsledky ZBERU PAPIERA v šk.roku 2016/2017

            Zúčastnených: 80

            Vyzbieralo sa spolu: 5644 kg papiera

            Za žiakov:

            1. Samuel Joštiak 4.A  - 555 kg

            2. Daniel Kocúr 7.A  - 290 kg

            3. Patrik Varga 2.B - 257 kg

            Za rodiny:

            1. Sopková 260 kg

            2. Bucová 220 kg

            3. Ratajová 173 kg

            Ďalej prispeli:

            1.Hasičský krúžok p. Zavacká 200 kg

            2. Klub Veličanov 70 kg

            3.Učitelia


            Výsledková listina

            16.2.2017

            Hviezdoslavov  Kubín

            Školské kolo 2016/2017

             

            I. kategória

             

               POÉZIA

            1. miesto – Viktória Šifrová, 4.B

            2. miesto – Tamara Boroňová, 4.A

            2. miesto –  Klára Karkoszková, 3.A

            3. miesto – Lea Kolodzejová, 2.A

             

               PRÓZA

            1. miesto – Katarína Meltzerová, 2.A

            2. miesto – Laura Ilavská, 2.B

            3. miesto – neudelené

             

            II. kategória

             

               POÉZIA

            1. miesto – Daniel Ďurčo, 5.B

            2. miesto – Barbora Sopková, 6.A

            3. miesto – Patrik Kendra, 5.B

             

               PRÓZA

            1. miesto – Denisa Rusnačiková, 5.A

            2. miesto – Dominik Cimerman, 6.A

            3. miesto – Soňa Voláková, 6.A

             

            III. kategória

             

               POÉZIA

            1. miesto – Vanesa Chovancová, 9.A

            2. miesto – Dominika Zemanová, 9.A

            3. miesto – Kamil Dominik, 7.A

             

               PRÓZA

            1. miesto – Sebastián Kučera, 7.A

            2. miesto – Karolína Bielená, 8.A

            3. miesto – Vanesa Hauserová, 8.A


             

            polročné vysvedčenia: http://www.tvpoprad.sk/skolakom-sa-skoncil-prvy-polrok/