• Oznam vedúcej školskej jedálne

• Upozorňujeme na termíny platieb stravného:

Stravník I. stupeň ZŠ: 40,00 € formou zálohovej platby do 20. augusta, do 20. novembra a do 20. februára

Stravník II. stupeň ZŠ: 45,00 € formou zálohovej platby do 20. augusta, do 20. novembra a do 20. februára

V týchto sumách je už zahrnutá platba na režijné náklady. Zo zálohovej platby budú sťahované platby za neodhlásený obed.

Číslo účtu ŠJ pri ZŠ IBAN: SK19 0200 0000 3500 1163 5562

VS: číslo triedy žiaka bez písmena

Poznámka: meno a priezvisko žiaka

Tí, ktorí stravné v uvedenom termíne uhradili, prosím považujte toto upozornenie za bezpredmetné.

• Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Editovateľné tlačivo na poukázenie 2% dane si môzete stiahnuť tu:  Vyhlasenie_2.pdf

V prípade, že nemáte možnosť si tlačivo vytlačiť, môžete o tlačivo požiadať triedneho učiteľa Vášho dieťaťa.