V dňoch 23. až 26. marca bolo okresné kolo vo futsale žiakov a žiačok základných škôl. Naša škola sa zúčastnila tohto turnaja najprv v pondelok, kde bojovali chlapci v skupinách a potom aj vo štvrtok vo finálovej skupine. Vo vyrovnaných zápasoch to bolo o nasadení, chcení ale i o kvalite hráčov.
Nakoniec sa nám podaril krásny úspech - celkovo sme skončili na 2. mieste!
Chlapcom srdečne blahoželáme!

