• Oznam

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční dňa 30. júna 2023 o 9.00 hod.

Nástup žiakov pred školou je o 8.45 hod.

• Dotácia na stravu od 1. 9. 2023

• Vážení rodičia, ak máte záujem od 01.09.2023 o poskytovanie dotácie na stravu na Vaše dieťa, je nevyhnutné požiadať o dotáciu na stravu, a to na edupage, kliknutím na Žiadosť o dotáciu na stravu – návratka (v module Žiadosti / Vyhlásenia), za každé dieťa zvlášť (podpísanú žiadosť v tlačenej podobe nie je potrebné doručovať).

Žiadosť o dotáciu na stravu – návratka prosíme odoslať do 30. 6. 2023

V prípade, ak nedoručíte túto návratku zariadeniu školského stravovania v stanovenom termíne, nebude možné na dieťa poskytovať dotáciu na stravu, až kým v priebehu školského polroka o dotáciu na stravu nepožiadate. Žiadosť o poskytnutie dotácie na stravu je možné odvolať.

• Oznam pre stravníkov ŠJ

• Z dôvodu ukončenia školského roka a následne vyúčtovania dotácie a stravného oznamujeme stravníkom  ŠJ, že posledné odhlasovanie zo stravy bude možné najneskôr  do 27.06.2023 t.j. UTOROK do 14:00 hod..  V prípade choroby, obed si odoberiete v obedári.

Stravovanie sa končí dňa 30.06.2023, v čase od 10:00 do 11:00.

Prajeme krásne PRÁZDNINY.

• Oznam pre zákonných zástupcov žiakov 4. a 5. ročníka

• Žiakom budúceho piateho a šiesteho ročníka ponúkame v školskom roku 2023/2024 voliteľný predmet Športová príprava so zameraním na futbal. Tri hodiny týždenne, väčšinou nulté hodiny. Vyučovací predmet (spoločne pre žiakov 5. a 6. ročníka) sa otvorí v prípade dostatočného počtu uchádzačov, bude povinný a klasifikovaný. Záväznú prihlášku prosím potvrďte osobne alebo telefonicky ( 0910 890 473 ) u riaditeľa školy do 30.6.2023.

PhDr. Richard Bekess, riaditeľ školy

• Oznam

• 27. 6. 2023 - Účelové cvičenia v teréne - 5. - 9. ročník

27. 6. 2023 - Didaktické hry v prírode - 1. - 4. ročník

Prosíme zabezpečiť vhodné oblečenie podľa počasia, pokrývku hlavy a dostatočný pitný režim!

• JÚN 2023

• Školské súťaže a exkurzie:

5.6. - Olympiáda Mesta Poprad (tenis a prehadzovaná)

8. a 15. 6. - Finále žiackej ligy vo futbale - najmladší a mladší žiaci

23.6. - Osvienčim - exkurzia pre žiakov výber žiakov 8. a 9. ročníka

Školské akcie a podujatia:

8.6, - Slávnostné odhalenie pamätnej tabule na letisko Poprad - Tatry (účasť žiakov 8.A a 8.B)

9.6. - Fotografovanie triednych kolektívov

19.6. - 23.6. - Škola v prírode pre žiakov 3. ročníka